November 2022
Dinsdag 29 november
18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Woensdag 30 november
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

December 2022
Maandag 5 december
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 6 december
18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Woensdag 7 december
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

Zondag 11 december
09:30 – 10:30

WV Terheijden - Crosscompetitie

Maandag 12 december
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 13 december
18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Woensdag 14 december
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

Zondag 18 december
09:30 – 10:30

WV Terheijden - Crosscompetitie

10:00 – 16:30

12e Veldrit WBVC 2022

Maandag 19 december
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 20 december
18:30 – 20:00

MTB Training

Woensdag 21 december
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

Dinsdag 27 december
15:00 – 21:00

Kerstjeugdveldrit

Woensdag 28 december
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

Januari 2023
Woensdag 4 januari
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

Woensdag 11 januari
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

Woensdag 18 januari
18:30 – 20:00

Veldrijtraining jeugd/nwl/jun

Februari 2023
Zaterdag 4 februari
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Zaterdag 11 februari
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Zaterdag 18 februari
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Zaterdag 25 februari
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Maart 2023
Zaterdag 4 maart
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Zaterdag 11 maart
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Zaterdag 18 maart
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Zaterdag 25 maart
10:30 – 12:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 28 maart
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 30 maart
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

April 2023
Dinsdag 4 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 6 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 11 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 13 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 18 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 20 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 25 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 27 april
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Mei 2023
Dinsdag 2 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 4 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 9 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 11 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 16 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 18 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 23 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 25 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 30 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Juni 2023
Donderdag 1 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 6 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 8 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 13 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 15 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 20 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 22 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 27 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 29 juni
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Juli 2023
Dinsdag 4 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 6 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 11 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 13 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 18 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 20 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 25 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 27 juli
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Augustus 2023
Dinsdag 1 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 3 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 8 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 10 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 15 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 17 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 22 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 24 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 29 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 31 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

September 2023
Dinsdag 5 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 7 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 12 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 14 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 19 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 21 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Dinsdag 26 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7

Donderdag 28 september
18:30 – 20:00

Wegtraining jeugd; cat 1 t/m 7