Augustus 2022
Donderdag 11 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 12 augustus
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

Zaterdag 13 augustus
09:30 – 11:00

Skeelertraining de Striene / IJSV Alblasserwaard

11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 15 augustus
18:00 – 19:00

Training Ballangrud

19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 16 augustus
17:30 – 19:00

Wegtraining Nieuwelingen / Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Donderdag 18 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 19 augustus
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

Zaterdag 20 augustus
09:30 – 11:00

Skeelertraining de Striene / IJSV Alblasserwaard

11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 22 augustus
18:00 – 19:00

Training Ballangrud

19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 23 augustus
17:30 – 19:00

Wegtraining Nieuwelingen / Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Donderdag 25 augustus
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 26 augustus
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

Zaterdag 27 augustus
09:30 – 11:00

Skeelertraining de Striene / IJSV Alblasserwaard

11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 29 augustus
18:00 – 19:00

Training Ballangrud

19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 30 augustus
17:30 – 19:00

Wegtraining Nieuwelingen / Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

September 2022
Donderdag 1 september
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 2 september
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

Zaterdag 3 september
09:30 – 11:00

Skeelertraining de Striene / IJSV Alblasserwaard

11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

12:00 – 18:00

Longboard Marathon - de Misfits

Maandag 5 september
18:00 – 19:00

Training Ballangrud

19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 6 september
17:30 – 19:00

Wegtraining Nieuwelingen / Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Donderdag 8 september
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 9 september
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

19:00 – 20:00

Training IJSCO

Zaterdag 10 september
09:30 – 11:00

Skeelertraining de Striene / IJSV Alblasserwaard

11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

12:00 – 22:00

Clubdag TC Bredania

Zondag 11 september
09:00 – 11:30

WC de Pedaalridders - Clubkampioenschap

Maandag 12 september
18:00 – 19:00

Training Ballangrud

19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 13 september
17:30 – 19:00

Wegtraining Nieuwelingen / Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Donderdag 15 september
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 16 september
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

19:00 – 20:00

Training IJSCO

Zaterdag 17 september
09:30 – 11:00

Skeelertraining de Striene / IJSV Alblasserwaard

11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Zondag 18 september
09:00 – 18:00

Rommelmarkt

Maandag 19 september
18:00 – 19:00

Training Ballangrud

19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 20 september
17:30 – 19:00

Wegtraining Nieuwelingen / Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Donderdag 22 september
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 23 september
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

19:00 – 20:00

Training IJSCO

Zaterdag 24 september
09:30 – 11:00

Skeelertraining de Striene / IJSV Alblasserwaard

11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Zondag 25 september
09:00 – 17:00

RTC Prinsenbeek - Wielerdag

Maandag 26 september
18:00 – 19:00

Training Ballangrud

19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 27 september
17:30 – 19:00

Wegtraining Nieuwelingen / Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Donderdag 29 september
18:30 – 20:00

Wegtraining Nieuwelingen/Junioren

18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

20:00 – 21:00

Skeelertraining Ballangrud

Vrijdag 30 september
18:00 – 19:00

Wegtraining Volwassenen WV Breda

19:00 – 20:00

Training IJSCO

Oktober 2022
Zaterdag 1 oktober
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 3 oktober
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 4 oktober
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 8 oktober
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 10 oktober
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 11 oktober
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 15 oktober
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 17 oktober
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 18 oktober
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 22 oktober
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 24 oktober
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 25 oktober
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 29 oktober
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 31 oktober
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

November 2022
Dinsdag 1 november
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 5 november
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 7 november
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 8 november
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 12 november
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Maandag 14 november
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 15 november
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 19 november
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Zondag 20 november
09:30 – 10:30

WV Terheijden - Crosscompetitie

Maandag 21 november
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 22 november
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zaterdag 26 november
11:00 – 12:00

Handbiketraining WV Breda

Zondag 27 november
09:30 – 10:30

WV Terheijden - Crosscompetitie

Maandag 28 november
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 29 november
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

December 2022
Maandag 5 december
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 6 december
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zondag 11 december
09:30 – 10:30

WV Terheijden - Crosscompetitie

Maandag 12 december
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 13 december
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

20:00 – 21:30

Skeelertraining WV Breda

Zondag 18 december
09:30 – 10:30

WV Terheijden - Crosscompetitie

Maandag 19 december
19:00 – 20:30

Training Triathlonvereniging Breda

Dinsdag 20 december
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

18:30 – 20:00

MTB Training

Dinsdag 27 december
15:00 – 21:00

Kerstjeugdveldrit

Januari 2023
Dinsdag 3 januari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 10 januari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 17 januari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 24 januari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 31 januari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Februari 2023
Dinsdag 7 februari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 14 februari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 21 februari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 28 februari
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Maart 2023
Dinsdag 7 maart
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 14 maart
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 21 maart
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 28 maart
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

April 2023
Dinsdag 4 april
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 11 april
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 18 april
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 25 april
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Mei 2023
Dinsdag 2 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 9 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 16 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7

Dinsdag 23 mei
18:30 – 20:00

Wegtraining Jeugd Cat 1 t/m 7